23 Kasım 2014 Pazar

Cafe şemsiyesi

CAFE ŞEMSİYELERİ

Cafe şemsiyesi 1

Cafe şemsiyesi 2

Cafe şemsiyesi 3

Cafe şemsiyesi 4

Cafe şemsiyesi 5

Cafe şemsiyesi 6

Cafe şemsiyesi 7

Cafe şemsiyesi 8


Cafe şemsiyesi 10
Akbrella.com.tr Bahçe mobilyaları
Akbrella bahçe mobilyası modelleri zengin çeşitler taksitle.AKBRELLA ŞEMSİYE SAN ve TİC A.Ş
Tel: 0212 546 46 58
e-Mai: akbrella@gmail.com


Satılan Ürünler Ve Başlıca Hizmetler
Firmanın ürünlerini saymak uzun sürebilir, genel olarak bahçeniz de ihtiyacınız olan ne varsa bu firma size sağlıyor bundan emin olabilirsiniz. İhtiyacınız ne olursa olsun, istediğiniz ne olursa olsun, aklınıza ne gelirse gelsin hatta ve hatta aklınıza dahi gelmeyen şeyleri buradan bulabilirsiniz. Çeşitli modellerde, çeşitli ham-maddelerde, çeşitli renklerde bahçe şemsiyesi bulabilirsiniz. Dilediğinizi seçip alabilir kurulumunu, sorun olursa çözümünü dert etmeden kullanabilirsiniz.

Alabileceğiniz Ürünlerin Bazıları Ve Ham maddeleri
Firma size bahçeniz de kullanabileceğiniz masa, sandalye, şemsiye, tabure, sehpa, şezlong gibi ürünleri hizmetine sunuyor. Çeşitli modelleri ve çeşitli renkleri ile bulabileceğiniz bu eşyaların ham maddesini de seçebiliyorsunuz. Hammad-deler; ahşap, rattan, bambu ve plastik olarak belirlenmiştir. Ahşap ürünler Avrupa da üretilir. Avrupa da fırınlanmış kayın ağacından elde edilen bu ahşap ürünleri firma ithal ederek sizlerin hizmetine sunuyor. Bu da firmanın yüksek kalitede ve uzun ömürlü politikasının nereden geldiğini bizlere anlatıyor adeta. Plastik ham-maddeli ürünler ise firmanın yüksek stok ürünleridir. Temininde herhangi bir sorun olmaz. Sizin yaşayacağınız tek kaygı acaba hangisini alsam gibi kaygılar olacaktır.

Firma Güvenlik Ve İade Hizmetleri
Firmadan alacağınız ürünlerin ödemesini İnternet ortamından yapıyorsunuz. Bu sizin için sorun olmayacaktır çünkü satış işlemi için maksimum güvenlik olduğunu söylemeliyim. Ürünü aldıktan sonra 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabiliyorsunuz. Beş bin Türk Lirası ve üzeri alışverişleriniz de ücretsiz kapıya teslim hizmeti ve bahçe şemsiyeleri alışverişleriniz de ücretsiz kurulum olmaktadır. Memnun kalacağımızdan ben değil firmanın kendisi emindir.

  


CAFE ŞEMSİYELERİ

Cafe şemsiyeleri kare ve yuvarlak şekillerde teleskopik sistemlerde havalandırma tertibatlı üretilmektedirler.
 İhtiyaca göre elektirik donanımlı ürünlere ışık, ısıtıcı ve ses elemanları hoparlör gibi ürünler bağlaanabilmektedir.
Teleskopik Cafe şemsiyesi sabit, göm-meleli ve hareketli ayak seçenekleri mevcuttur.

Cafe Hawelka
Vikipedi, özgür ansiklopedi
Koordinatlar: 48°12′28″K 16°22′10″D (Harita)


Café Hawelka
Viyana’nın 1. Bölgesinde Dorotheergasse 6 adresinde bulunan sanatçı kahvehanesi.

Cafe Hawelka 1939 yılında Leopold Hawelka tarafından açıldı. Hawelka bundan önce 1936’dan beri Bäckerstraße’de bulunan Cafe Alt Wien’i işletiyordu. Mayıs 1939’da Leopold Hawelka karısı Josefine Hawelka ile birlikte Dorotheergasse’de bulunan Cafe Ludwig’i devraldı. Burada daha önceleri 1906 yılında açılmış olan Je t’aime barı bulunuyordu. II. Dünya Savaşı’nın başlamasından sonra askere alınan Leopold Hawelka kahvehaneyi kapatmak zorunda kaldı. Sonbahar 1945’te kahvehane yeniden açılabildi.

1955’ten sonra kahvehane Heimito von Doderer, Albert Paris Gütersloh, Hilde Spiel, Friedrich Torberg ve Hans Weigel gibi yazar ve eleştirmenlerin buluşma noktası oldu. 1961’de Cafe Herrenhof’un kapanmasından sonra başka sanatçılar da Cafe Hawelka’ya gelmeye başladılar. Kahvehanenin müdavimleri arasında Friedrich Achleitner, H. C. Artmann, Konrad Bayer, Ernst Fuchs, Friedensreich Hundertwasser, Rudolf Hausner, Wolfgang Hutter, Helmut Qualtinger, Gerhard Rühm ve Oskar Werner bulunuyordu. Kahvehane en yüksek dönemini 1960’lı ve 1970’li yıllarda yaşadı. Kahvehane Georg Danzer gibi sanatçılara ilham kaynağı oldu.

Kahvehane hala bir aile işletmesi özelliğini taşımaktadır. Leopold ve Josefine Hawelka’nın torunu Amir Hawelka çiftin mirasçısı konumundadır.

22 Mart 2005 yılında kahvehaneyi eşiyle birlikte 66 yıl işletmiş olan Josefine Hawelka’nın ölümünden sonra kahvehanenin en önemli spesiyalitelerinden olan keklerin eski tarife göre pişirilmesi çiftin oğlu Günther Hawelka’ya ve torunları Amir Hawelka’ya geçti.

Bugün Leopold Hawelka hala kahvehanenin girişinde konuklarını selamlamaktadır.