6 Ekim 2015 Salı

Ayaklı Tente

Ayaklı Tente 01

Ayaklı Tente 02

Ayaklı Tente 03

Ayaklı Tente 04

Ayaklı Tente 05

Ayaklı Tente 06

Ayaklı Tente 07

Ayaklı Tente 08

Ayaklı Tente 09

Ayaklı Tente 10

Ayaklı Tente 11

Ayaklı Tente 12

Her yöne dönebilen tekerlekli hareketli metal gövdeli akrilik kumaşlı kartal tente, uygun fiyatlara taksitli ödeme imkanlı ayaklı tente imalattan satış.

Akbrella.com.tr Bahçe mobilyaları
Akbrella bahçe mobilyası modelleri zengin çeşitler taksitle.
Günümüzde artık yemek yeme kültürü değişmeye başladı. Koşturmaca, çalışma telaşı, yoğun sosyal yaşamlar neticesinde insanlar artık daha hızlı bir şekilde gıda tüketmeye başladı. Bunun sonucunda da artık eskiden olduğu gibi büyük yemek masaları, gösterişli yemek koltukları yerine yüksek masalar ve bar tabureleri tercih edilmeye başlandı.

Günümüz Evlerine Modern Dokunuşlar
Eskiden sadece cafe ve barlarda görmeye alışkın olduğumuz bar masaları ve bar tabureleri artık birçok evin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almakta. Bahçeli evlerde bahçe mobilyaları olarak kullanılan bu mobilyalar güzel sohbetlerin edilmesine olanak sağlıyor. İnsanların hızlı bir şekilde yeme ihtiyaçlarını karşılamasını sağlayan bu yeni yemek yeme kültürü ile insanlar diğer aktivitelerine daha fazla zaman ayırabiliyorlar. Bunun farkında olan akbrella firması da çok çeşitli zevklere göre tasarlanmış olan bar taburesi modelleri ile müşterilerine hizmet sunuyor. Ahşap, metal veya plastikten üretilen bar tabureleri ortamınıza çok şık bir hava katacak. Ürün çeşitlerini görmek ve sipariş vermek için akbrella firmasını ziyaret etmenizi öneririz.

Mutlu Mekanlar Mutlu Mutlu İnsanlar
İster mutfağınızda ister salonunuzda ister bahçenizde modern bar tabureleri ile çok güzel dekorasyonlar yaparak misafirlerinizi keyifle ağırlayabileceksiniz. Açık alanda kullanılan tabure ve masalarının güneş ışıklarından zarar görmemesi için bahçe şemsiyesi ile kullanmanızı öneririz. Bahçe şemsiyesi modelleri için akbrella firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mutlaka zevkinize uygun bir model bulacaksınız.