6 Ekim 2015 Salı

Körüklü Tente

Körüklü Tente 01

Körüklü Tente 02

Körüklü Tente 03

Körüklü Tente 04

Körüklü Tente 05

Körüklü Tente 06

Körüklü Tente 07

Körüklü Tente 08

Körüklü Tente 09

Körüklü Tente 10

Körüklü Tente 11

Körüklü Tente 12

Akbrella.com.tr Bahçe mobilyaları
Akbrella bahçe mobilyası modelleri zengin çeşitler taksitle.

Uygun fiyatlara yerli ve ithal İstanbul körüklü tente yapan üretici firmalar, Taksitli ev iş yeri için körüklü tente imalatçıları Akbrella Şemsiye A.Ş

Tel: 0212 546 46 58
Her Bahçeye Mobilya
Her ne şekilde olursa olsun eğer bir bahçeye sahipsek bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteriz. Bu bahçeli bir ev olabilir, bir kafe veya restoran olabilir, açık düğün salonu olabilir veya evimizin teras veya verandası olabilir bize mutlaka bir mobilya gereklidir. Çünkü kullanımı konusunda işimize yaraması dışında kullanım alanın güzel görünmesini de sağlar.

Kaliteli Olması Çok Önemli
Bahçe mobilyaları seçimi yapılırken seçmiş olduğumuz ürünün kaliteli olması çok büyük önem taşır. Bu konuda Akbrella firması bahçe mobilyaları konusunda önerebileceğimiz bir yer. Firma bahçe mobilyaları konusunda oldukça geniş bir ürün ağına sahip. Metal bahçe mobilyaları, ahşap bahçe mobilyaları, bambu mobilyalar, plastik bahçe grupları gibi ürünlerin üretimini ve ithal edip satışını yapmaktadır. Ürünlerin kalitesi oldukça yüksek ve fiyatları da oldukça uygundur.

Ürünlerin Kullanım Alanı Çok Geniş

Akbrella firması yalnızca evler için değil ticari amaçla kullanılan ürünlerinde satışını yapmaktadır. Bar ve kafe mobilyaları, kafeler ve barlar için şemsiyeler ve güneş koruma sitemleri, açık düğün salonları için mobilyalar, aydınlatma sistemleri, bankalar üretiyor. Firmanın en iyi yaptığı ürünlerden bir tanesi de şemsiyedir. Firma bahçe şemsiyesi plaj şemsiyeleri, şemsiyeler için altlıklar, tentelerin üretim ve satışında oldukça başarılıdır. Bunun dışında firma oyun parkları, hamaklar, outdoor ürünler dediğimiz piknik ve dağ sporları için giyim ve ekipmanların da satışını gerçekleştirmektedir.