6 Ekim 2015 Salı

Kumandalı Tente

Kumandalı Tente 01

Kumandalı Tente 02

Kumandalı Tente 03

Kumandalı Tente 04

Kumandalı Tente 05

Kumandalı Tente 06

Kumandalı Tente 07

Kumandalı Tente 08

Kumandalı Tente 09

Kumandalı Tente 10

Kumandalı Tente 11

Kumandalı Tente 12


Akbrella.com.tr Bahçe mobilyaları
Akbrella bahçe mobilyası modelleri zengin çeşitler taksitle.

İstanbul Akbrella Şemsiye firması uzun ömürlü uzaktan kumandalı tente üreten firma. Garanti belgeli özel üretim kumandalı tente sipariş hattı.

Akbrella Şemsiye
Ürün Hizmet Ağı
Gün geçtikçe artan marka değeri ile Akbrella Şemsiye Sanayi ve Ticaret AŞ. müşteri memnuniyetine aşırı hassasiyet gösteren marka anlayışı ile sektöründe zirveye emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Şayet balkonunuza veya bahçenize güzel, güzel olduğu kadar kaliteli ve daha da önemlisi kaliteli olduğu kadar ideal ücretlerle size hizmet vermektedir. Akbrella Şemsiye Sanayi ve Ticaret AŞ. metal bahçe mobilyası, ahşap bahçe mobilyası, rattan ve plastik mobilya, cafe ve bar mobilyaları, bambu grupları, bahçe şemsiyesi vb. alanlarda geniş ürün kataloğu, her gelir düzeyine hitap eden kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektedir.

Asıl İlgi Alanı: Bahçe Mobilyaları
Bir üst paragrafta saydığım ürünlerin yanında Akbrella Şemsiye Sanayi ve Ticaret AŞ. asıl ilgi alanı olan bahçe mobilyaları ürünlerinde sektöründe ki diğer firmalara örnek teşkil eder bir durumdadır. Eğer bahçenizi renklendirmek istiyorsanız direk göstereceğim adres Akbrella Şemsiyedir.

Akbrella Şemsiye Müşteri Hizmetleri
Akbrella Şemsiye ürünlerinde bir sorun çıkması durumunda saha elemanları ile yerinizde hızlı ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Asıl ilgi alanı olan bahçe şemsiyeleri siparişlerinde ürünün kurulumu ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Akbrella Şemsiyede müşteri memnuniyetine birincil öncelik verdiğinden ötürü emin adımlarla ilerlemektedir. Ne de olsa en iyi reklam kulaktan kulağa olandır. Akbrella bahçe şemsiyesi konusunda bu düsturu şiar edindiğinden dolayı kesinlikle güvenilir bir markadır.


0212 546 4658